SËRISH SKANDAL NË SHKOLLË/ Mësuesja rreh me shkop fëmijët e mitur: Zhulsa, qafë pa larë… (BISEDAT)

0
154

“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në arsim. Një mësuese e shkollës fillore në Zharrëz, Patos, qëllon me shpullë dhe shkop fëmijët e klasës së dytë, të moshës 7 dhe 8 vjeç. Madje, ajo ushtron edhe dhunë psikologjike, duke i quajtur të miturit zhulsa, të palarë, të këqij etj. Pas dhunës, mësuesja i mëson fëmijët që mos të tregojnë në shtëpi se çfarë ndodh në klasë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here