Sara Kapo, vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea, ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe nga e ëma për të rënë në sy dhe për të shfaqur shpirtin e saj artistik.

Por jo vetëm kaq, ajo së fundmi ka habitur me deklaratën që ka dhënë në emisionin “Kush paguan”.

Mbi tryezë gazetari i kishte vendosur një banale, një karrotë dhe një spec, duke i kërkuar të zgjedhë se cila është madhësia ideale që një mashkull duhet të ketë.

Sara ka zgjedhur bananen, duke pohuar se kjo është madhësia që do të dëshironte.

Pas kësaj gazetari e ka pyetur nëse e ka gjetur këtë madhësi tek meshkujt shqiptarë, ndërsa ajo u shpreh:

Po. Edhe pse unë nuk shkoj me meshkuj shqiptarë. Herën e fundit bëra seks me një nga Filadelfia, një basketbollist”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *