Të gjithë e kujtojmë me nostalgji Najada Konomin, ndryshe Noçen e Big Brother 1, e cila me stilin dhe karakterin saj na habiti të gjithëve asokohe.

Që pas daljes nga Big Brother, Noçja i është përkushtuar pikturës duke qëndruar paksa në hije nga showbizzi dhe mediat rozë. Madje mund të themi se është “fshehur” aq mirë, sa nuk e kishim marrë vesh që ishte martuar.

Duket se kohëve të fundit Najada i ka dhënë fund beqarisë dhe këtë ka vendosur ta bëjë të ditur nëpërmjet një statusi në Instagram.

Në bio-n e saj ajo ka shkruajtur: “Married” (e martuar), me disa emoji me zemra tek sytë dhe një unazë. Epo Noces i urojm Jetë të lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *