Java e 19 e Premier League hapet ne menyren me te bukur per fansat e futbollit. Jane miqte ata qe e nisin ne menyren me te mire duke shenuar ne minuten 26 dhe dominuar pjesen e pare. Ne te...
Hetimet për dosjen Habilaj kanë përfunduar në Prokurorinë e Katanias. Kanë qenë mediat italiane ato që e kanë bërë të ditur këtë lajm të rëndësishëm. Prokuroria e Katanias ka mbyllur sot zyrtarisht hetimet për dosjen ‘Habilaj’ ku ish-ministri i Brendshëm Saimir...
Është provuar se ushtrimet mund të rrisin aftësinë tuaj për të mbajtur mend e gjithashtu rrisin fuqinë e trurit. Një studim i udhëhequr nga Dr. Chuck Hillman, i cili punon në Universitetin e Ilinoisit, jep të dhëna se një...
Babai i këngëtares Bleona Qereti tashmë është qytetar amerikan, pasi ditën e djeshme ka marrë shtetësinë e këtij vendi. Këngëtarja ka publikuar video në rrjete sociale ku e ka treguar këtë fakt edhe përmes videove në rrjete sociale. Ndër të...
0FansLike
0FollowersFollow
5,758SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Recent Posts