Arsenal – Liverpool 3-3, spektakel ne Emirates Stadium [Video Highlights]

0
7

Java e 19 e Premier League hapet ne menyren me te bukur per fansat e futbollit. Jane miqte ata qe e nisin ne menyren me te mire duke shenuar ne minuten 26 dhe dominuar pjesen e pare.
Ne te dyten goli i Salah dukej se i mbylli hesapet por menjehere me vone Sanchez rihap ndeshjen dhe per ta barazuar mendon Granit Xhaka qe shenon nje super gol nga 30 metra.
1 minute me vone nje aksion fantastik i Lacazzette finalizohet mjeshterisht nga Ozil dhe Arsenal merr avantazhin, por disa minuta me vone eshte i perhershmi Salah ai qe vulos rezultatin 3-3 qe i jep seciles skuader nga 1 pike.

Shikoni te gjitha golat dhe rastet ne videon me poshte:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here